درباره

ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان به این پایگاه مجازی، در برهه ای از زمان، سختی ها و پیچیدگی های مراحل یافتن مکان مناسب برای کارهای هنری و بازرگانی در شکل سنتی آن را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه های ممکن برای یافتن مکان مناسب در بازار شلوغ کنونی، کاری بس پر دغدغه، زمان بر، و گیج کننده است.

از این رو به عنوان افرادی که نسبت به مقوله معماری در هنر و بازرگانی و تحولات گوناگون این صنعت پویا بی تفاوت نیستیم، بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار کنونی کشور، بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز ها، محدودیت ها، و فرصت های موجود، به ایجاد و راه اندازی پایگاهی مجازی بپردازیم.

خانه شرقی با ساده سازی و روشن سازی فرآیند اجاره روزانه انواع ملک برای فیلم برداری و عکاسی، شما را یاری می کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان “بیابید” یا “بسپارید”.

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و ارائه ملک دست پیدا کنیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خودباماهستید، آنها را در صفحه تماس با ما ارسال نمائید.

تهران. سعادت آباد.خیابان جمشیدی.کوچه بامداد.کوچه شهید صدیقی.پلاک۲۸  کدپستی: ۱۹۹۸۷۳۴۹۷۹

شماره تماس:    ۰۹۱۲۲۲۶۳۴۶۴    –     ۰۲۱۸۸۰۲۶۳۲۰

خانه شرقی

سهیل مظلومی چری